• Podsumowanie konkursu wielkanocnego

• 03.04.2023 18:13
        • W ostatni piątek marca, tuż przed niedzielą palmową w naszej szkole miało miejsce wręczenie nagród uczniom, którzy wzięli udział w organizowanym przez świetlicę szkolną konkursie na: „Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną”. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo palm wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Wszystkie palmy wielkanocne wykonane były bardzo starannie i estetycznie. Ich różnorodność, pomysłowość zasługują na wielkie uznanie i duże brawa.

• Kiermasz Wielkanocny

• 30.03.2023 06:30
        • W dniach 30. - 31. marca 2023 r. ma miejsce kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez Uczniów, Rodziców i Nauczycieli naszej szkoły. Rozstrzygnięcie konkursu wielkanocnego "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna" oraz wręczenie nagród, nastąpi w piątek 31. marca w sali gimnastycznej.
          Dochód ze sprzedaży, zostanie przeznaczony na organizację imprezy
          z okazji Dnia Dziecka, która odbędzie się w dniu 1. czerwca 2023 r.

Dziękujemy za udział w konkursie oraz zaangażowanie w tworzenie ozdób świątecznych!

• Kulinaria na świetlicy

• 26.03.2023 21:00
        • W ramach październikowego tygodnia: „Lato w słoiku zamknięte- wykorzystywanie darów jesieni”, dzieci ze świetlicy pierwszego dnia wykonały kreatywne prace plastyczne, czyli przetwory w słoiku zamknięte. Głównym celem tych zajęć było kształtowanie u dzieci praktycznych umiejętności kulinarnych, poznawanie jesiennych darów z sadu, działki i ogrodu, angażowanie dzieci do współpracy oraz poznawanie zasad prawidłowego odżywiania się, które są bardzo ważne w dorosłym życiu.